Jak obecně funguje půjčka na auto?

Jak obecně funguje půjčka na auto?

Víte, jak funguje nebankovní půjčka se zástavou automobilu?

Finanční půjčky se velmi často stávají běžnou součástí celé řady domácností, neboť ne vždy se podaří mít k dispozici dostatek peněz. Velká část bankovních i nebankovních institucí má však na žadatele o půjčku vysoké nároky a ti pak podmínky pro udělení půjčky nesplňují. Mezi nejčastější důvody k zamítnutí půjčky patří především nízká schopnost splácení, nízký měsíční příjem, záznam v registru dlužníků. Proto celá řada zájemců o půjčku hledá její alternativy. Jednou z nich může být půjčka se zástavou auta.

Půjčka pro majitele automobilu

Pokud jste majitelem automobilu, můžete využít nabídku půjčky se zástavou automobilu, která patří mezi rychlé půjčky. Je to druh nebankovní půjčky, který si získává stále více zájemců o půjčku peněžní hotovosti.

Jaké výhody nabízí půjčka se zástavou automobilu?

Půjčující nepátrá v registrech dlužníků, nepotřebujete ručitele, neboť poskytnete auto do zástavy. Nemáte žádné jiné závazky, neboť ručíte pouze vozidlem, jehož jste vlastníkem. Peníze získáte v hotovosti. Zastavit můžete jakýkoli druh automobilu. Také lze zastavit motocykl či loď. Ocenění dopravního prostředku je zprostředkováno bez zpoplatnění.

Na koho se obrátit?

Pokud usoudíte, že zástava auta pro půjčku by mohla pro vás být ideálním řešením, obraťte se na společnost CFHS Autozástava, která tento druh nebankovních půjček nabízí. Společnost půjčí každému a to bez nahlížení do registru dlužníků, do kterých údaje ani nezaznamenává. Autozástava probíhá během neomezené doby. Jestliže nestihnete půjčku splatit v předem domluveném čase, můžete se domluvit na prodloužení doby splatnosti. Společnost uznává etický kodex a díky tomuto faktu se nemusíte obávat nečestného způsobu jednání. Peníze dostanete ihned po podpisu smlouvy.

Schválení půjčky probíhá do 48 hodin. Úvodní konzultace je bezplatná. Také nemusíte předkládat, k čemu půjčku potřebujete. Pro její vyřízení je potřeba minimum dokladů.

Jak to funguje?

Prvním a velmi důležitým krokem je kontaktování společnosti. To lze provést dvěma způsoby. Jednou z možností je vyplnění jednoduchého kontaktního formuláře na stránkách společnosti (cfhsleasing.cz). Další možností je kontakt telefonní. Odborníci společnosti nacení váš vůz a následně dojde k dohodě o výši půjčky, která se bude odvíjet od vašich potřeb. Poté následuje podpis smlouvy, která je krátká, avšak přehledná a srozumitelná a po jejím podpisu následuje výplata finančních prostředků, na kterých jste se, před podpisem smlouvy, domluvili.

Co byste ještě měli o autozástavě vědět

Můžete zastavit i automobil, jehož nejste vlastníkem. Je však potřeba doložit plnou moc vlastníka automobilu. Společnost vám poskytne veškeré potřebné dokumenty.

Společnost automobil nepřepisuje na sebe. Pokud řádně splácíte finanční prostředky dle sepsané smlouvy, jste v technickém průkazu stále vedeni jako majitelé automobilu. Pokud potřebujete, můžete automobil i nadále používat, vše je ošetřeno ve smlouvě.

V případě parkování automobilu v autozastavárně se nemusíte obávat jeho odcizení. Automobil je zaparkován v garáži, která je hlídána po celou dobu a provozovatel garáží je pojištěn proti odcizení jakéhokoli vozidla.

Do zástavy můžete dát jak automobil osobní, tak i nákladní, jakékoli značky. Po pÿdcሴɞzí domluvě lze zastavit i stroje stavební, výrobní či zemědělské.

Zástava osobního automobilu je určena osobám, které mají daňovou povinnost na území ČR a splňují právní předpisy pro přijetí financování. Autozástavu mohou využít osoby fyzické podnikající i nepodnikající či osoby právnické které působí na území ČR. Stejné podmínky platí i pro zástavu